OPERATOR CALCULATOR- PLOIESTI

TCE Logistica

Job expirat

RESPONSABILITATI

- monitorizeaza activitatea de livrare si colectare a marfii ;
- urmareste comenzile de transport ;
- coordoneaza masinile pentru colectarea si livrarea marfurilor ;
- e responsabil cu alocarea comenzilor pe rute si pe masini ;
- monitorizeaza respectarea graficului de transport ;
- intretine comunicare cu agentii de livrare carora le preda toate documentele de insotire a marfii ;
- realizeza rapoarte privind situatia colectarilor si livrarilor zilnice.

CERINTE

- experienta in transporturi/distributie/firme de curierat/dispecerat taxi ;
- cunoasterea capacitatii de transport a autoutilitarelor ;
- abilitati de operare PC (Excel)
- capacitate de concentrare si atentie la detalii ;
- spirit de echipa;
- initiativa in conditii de presiune.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant in functie de experienta si de competente ;
- bonuri de masa ;
- mediu de lucru profesionist si dinamic.

TCE LOGISTICA SRL, membru al RTC Holding, este liderul national in distributia interna prin curierat rapid si transport cargo, venind in intampinarea necesitatilor clientilor sai prin singura solutie completa din industria de logistica din Romania

TCE LOGISTICA SRL detine in momentul de fata cea mai extinsa retea de distributie, prin rute optimizate astfel incat sa putem asigura livrarea bunurilor clientilor nostril in 24 - 48h pe tot cuprinsul Romaniei. Platformele prezente in fiecare resedinta de judet si cele 250 de localitati in care suntem prezenti ridica nivelul calitatii serviciilor prestate la cotele cele mai inalte.