Operator Calculator

Aquila Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

-proceseaza comenzi intrare/iesire;
-intocmeste situatii intrari/ iesiri, rapoarte de inventar;
-asigura acuratetei inregistrarilor;
-intocmeste diverse situatii pt superiori sau clienti;
Natura postului consta in completarea, intretinerea si interogarea bazelor de date de aprovizionare, vanzare si incasare cu ajutorul aplicatiilor de gestiune instalate pe calculatorul pe care il utilizeaza

CERINTE

-minim studii medii;
-experienta minim 1 an (avantaj);
-cunostinte de excel, outlook express, word;
-viteza operare calculator, atentie distributiva si seriozitate;
-disponibilitate pentru program de lucru in trei schimburi;
-capacitate de lucru in conditii de stres ( volum mare de livrari in timp scurt, modificari ale programului de lucru );

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, corespunzator experientei
- lucru in mediu dinamic si profesionist
- apartenenta la o multinationala in expansiune

DESCRIEREA FIRMEI

Companie multinationala, lider in distributie FMCG