Office Manager

Kalimera Business SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intampinarea clientilor si preluarea comenzilor acestora
- tinerea sub control a documentelor firmei la agentia din Ploiesti
- operare PC

CERINTE

-persoana tanara si entuziasta, cu aspect fizic placut, fara obligatii de tip scoala sau facultate,
-buna cunoscatoare a PC-ului (MsOffice, Outlook, Internet) si a aparaturii de birou (fax, copiator, scanner etc),
-cunoscatoare a limbii engleze (acest fapt constituie un avantaj si nu un criteriu eliminatoriu).

BENEFICII OFERITE

-se ofera pachet salarial pe perioada de proba (1-3 luni), care este renegociat la expirarea acestei perioade.

We provide business translation, personal translation, as well as an entire array of connected products such as subtitling, interpreting, courier, DTP, web design. Unquestioned quality, high processing capacity, fast turnaround backed by experience at competitive prices are but intrinsic attributes for our work.