MANIPULANT MARFURI

Duvenbeck Logistik

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Se ocupa de activitatile de manipulare a rolelor de material pe carucioare de transport sau doar manual daca este necesar;
• Monitorizeaza nivelul stocurilor, raporteaza posibile lipsuri in stoc Directorului Aprovizionare Materiale si Logistica sau la seful de depozit;
• Verificarea aspectului exterior al produselor/ambalarii si raportarea oricaror neconcordante gasite, la Directorul de Logistica sau la seful de depozit;
• Masoara lungimea si latimea rolelor si le eticheteaza conform masuratorii.
• Implementarea masurilor de intretinere a utilajelor de lucru;
• Lucrul in conformitate cu standardele impuse de companie;
• Utilizarea economica si rationala a resurselor companiei;

CERINTE

-abilitati de acumulare a informatiei in timp scurt
-carnet stivuitorist -constituie avantaj
-cunostinte lb engleza
-cunostinte lucru cu scannerul / abilitati de invatare lucru scanner

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Bonuri masa
Transport asigurat
Masa la cantina societatii