Manager HSE Superviser HSE(Securitate si Sanatate in Munca)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-realizarea activitatilor de prevenire si protectie
- stabilirea mijloacelor materiale si tehnice necesare securitatii si sanatatii in munca
- realizarea semnalizarii de securitate si/sau de sanatate la locul de munca
- instruirea lucratorilor in domeniul securitatii si sanatatii in munca
- informarea lucratorilor in domeniul securitatii si sanatatii in munca
- verificarea respectarii prevederilor legale in domeniul securitatii si sanatatii in munca
- monitorizarea activitatilor de evacuare si interventie in situatii de urgenta
- participarea la cercetarea evenimentelor care produc incapacitate temporara de munca
- reprezentarea societatii in relatiile cu organele de control
-evaluarea factorilor de risc

CERINTE

-studii superioare, de preferinta tehnice
- curs de inspector protectia muncii
- experienta minim 2 ani.
- cunostinte de limba egleza (nivel avansat)
- cunostinte de operare PC (word, excel, powerpoint)
- persoana organizata, disciplinata, meticuloasa