Manager Depozit

Oxygen Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie cu sediul central in Ploiesti, importator si distribuitor la nivel national de bunuri de larg consum, unul din leaderii de piata pe sectorul ei de activitate. Reteaua de distributie acopera intreg teritoriul Romaniei prin depozite regionale dezvoltate in principalele zone de interes.

Responsabilitati:
- gestiunea stocurilor
- inventarierea periodica a produselor
- organizarea receptiei marfurilor
- organizarea marfurilor in depozit
- programarea livrarilor si supervizarea respectarii lor
- respectarea sistemului de control al calitatii
- coordonarea echipei din subordine

CERINTE

- minimum 3 ani experienta in gestionarea unui depozit cu nomenclator mare de produse
- experienta in coordonarea unei echipe
- studiile superioare constituie un avantaj
- operare computer (Word, Excel)
- Limba Engleza constituie un avantaj
- foarte bune abilitati organizatorice, deschidere la nou, orientare catre rezultate
- permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- bonusuri in functie de performante
- oportunitati de dezvoltare profesionala
- un mediu de lucru modern si placut

Oxygen Consulting is specialized in recruitment and consulting for areas like financial-banking, sales, engineering and pharmaceutical-medical.