Manager Departament Securitate si Siguranta

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabil pentru implementarea planului de siguranta si securitate;
Asigurarea derularii corecte a procedurilor in caz de urgenta;
Instruirea angajatilor cu privire la siguranta si securitatea in depozit;
Controlul permament al sigurantei si securitatii teritoriului depozitului si al cladirii propriu-zise;
Organizarea si dezvoltarea supravegherii video pentru asigurarea sigurantei depozitului, angajatilor si marfurilor;
Verificarea activitatii firmei de paza si propunerea masurilor necesare pentru eficientizarea rezultatelor firmei de paza si minimizarea pierderilor de inventar;
Respectarea principiilor interne precum si asigurarea controalelor necesare in cadrul domeniului sau de responsabilitate;
Responsabil pentru managementul platformelor de gestionare marfa;
Respectarea si aplicarea prevederilor legate de masurile impotriva tentativelor de furt;
Raportare catre Managerul National de Logistica.

CERINTE

Pentru unul dintre clientii nostrii, o puternica companie multinationala, suntem in cautarea candidatilor ideali pentru postul de Manager Departament Securitate si Siguranta

Studii superioare;
Experienta in conducere prezinta avantaj;
Experienta practica in domeniu securitate;
Cunostinte si experienta in aplicarea supravegherii video;
Cunostinte pachet MS Office;
Cunostinte de limba engleza -nivel mediu;
Competente organizatorice, putere de convingere, capacitate de a se impune;
Simt si abilitati de a descoperii deficiente de siguranta;
Gandire structurata;
Disponibilitate pentru lucru in schimburi;
Flexibilitate si rezistenta la stres;
Lucru in echipa.

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.