MANAGER de VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul pe care-l punem la bataie este adresat persoanelor care-si propun sa capete un
statut in socetate si un anumit prestigiu profesional cat si financiar.
Daca esti o persoana ambitioasa,perseverenta si increzatoare in fortele proprii vei
reusi,dar asta depinde doar de tine.
Noi iti oferim tot sprijinul si te ajutam acolo unde ai nelamuriri,dar totul depinde doar
de tine,caci daca tu nu crezi in tine,oare cum vor avea potentialii tai clienti
incredere in persoana ta.
Nu-i asa ca am dreptate!!!!!!
Gandeste-te bine si apoi aplica la acest job.

CERINTE

CERINTE POST:

sa vinzi produsele si serviciile companiei destinate persoanelor fizice si juridice;
sa contribui la cresterea portofoliului companiei,prin identificarea de noi clienti
sa asiguri service post-vanzare de calitate clientilor si sa dezvolti o relatie pe
termen lung intre acestia si companie ;
sa recrutezi noi colaboratori ,pe care ii vei aduce in agentie si-i vei integra in echipa ta.
Sa participi activ la realizarea target-ului de vanzari al echipei si la atingerea
obiectivelor ,respectand politica de vanzari a companiei.
Sa fi competitiv,dinamic,prompt,curios si capabil sa lucrezi in echipa si in permanenta
dispus sa experimentezi noi solutii.
Sa ai o mentalitate flexibila si sa fi deschis catre inovatie si schimbare.