MANAGER DE PRODUS

MAXIGEL Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Specificul companiei si segmentul B2B in care aceasta activeaza presupune desfasurarea unei activitati de vanzare consultativa. Responsabilitatile postului vizeaza activitati de promovare activa a produsului, organizarea si sustinerea de activitati si evenimente promotionale, identificarea de noi oportunitati, intelegerea nevoilor clientilor, ofertarea in conformitate cu necesitatile acestora, argumentarea si prezentarea solutiilor oferite, dezvoltarea si mentinerea unei relatii de lunga durata cu acestia.

CERINTE

- experienta in vanzari

- cunostinte limba engleza - nivel mediu-avansat

- disponibilitate pentru deplasari in teritoriu

- prezenta fizica agreabila

- detinator permis de conducere categ B

- perseverenta, seriozitate, abilitati de comunicare

- cunostinte operare PC : Word, Excel, Internet

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant
-suport logistic pentru desfasurarea activitatii: telefon, laptop, masina
-oportunitati de dezvoltare a carierei

DESCRIEREA FIRMEI

Furnizor de utilaje alimentare profesionale