MANAGER de ASIGURARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

compania pe care o reprezentam este subsidera celei mai mari socetati de asigurari din
Israel avand o cota de piata de 22%.Pe piata locala se axeaza pe vanzarea politelor de tip
non-viata ,avand in prezent rezultate foarte bune.
In momentul de fata compania este intr-o continua ascensiune pe piata din Romania ,avand la
ora actuala 41 de agentii si o echipa tanara si profesionista .

Pe intreaga perioada a ultimilor ani financiari,cresterea medie a afacerilor companiei
a fost superioara ritmului de crestere al pietei.Astazi portofoliul companiei are o
structura elaborata,incluzand o gama larga de produse,
capabile sa acopere cererile venite din parteas clientilor nostrii.

CERINTE

CERINTE POST:

sa vinzi produsele si serviciile companiei destinate persoanelor fizice si juridice;
sa contribui la cresterea portofoliului companiei,prin identificarea de noi clienti
sa asiguri service post-vanzare de calitate clientilor si sa dezvolti o relatie pe
termen lung intre acestia si companie ;
sa recrutezi noi colaboratori ,pe care ii vei aduce in agentie si-i vei integra in echipa ta.
Sa participi activ la realizarea target-ului de vanzari al echipei si la atingerea
obiectivelor ,respectand politica de vanzari a companiei.
Sa fi competitiv,dinamic,prompt,curios si capabil sa lucrezi in echipa si in permanenta
dispus sa experimentezi noi solutii.
Sa ai o mentalitate flexibila si sa fi deschis catre inovatie si schimbare.

BENEFICII OFERITE

OFERTE(BONUSURI):

-contract de munca +comision+bonus de productivitate
-posibilitatea rapida de promovare
-un procent din veniturile ce depasesc obiectivele stabilite de companie
-telefon mobil,laptop si eventual decontarea cheltuielilor de deplasare
-concursuri si bonusuri de performanta ,in functie de strategia de vanzari a companiei
-veti avea posibilitatea sa reprezentati una din cele mai importante marci din domeniul
asigurarilor
-veti beneficia de programe de pregatire profesioniste
-veti putea miza pe constructia unui portofoliu propriu pe termen lung