MANAGER CATERING

MAXIGEL Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-recrutarea şi formarea personalului permanent si temporar;
-organizarea, conducerea şi motivarea echipei de catering;
-meniuri planificare în consultare cu bucătarii;
- dispoziţii care să asigure ca sănătatea şi siguranţa sunt respectate cu stricteţe;
-bugetare şi stabilire a obiectivelor financiare şi previziuni;
-monitorizare a calităţii produselor şi serviciilor furnizate;
- gestionarea nivelurilor de salarizare şi monitorizarea cheltuielilor;
-menţinerea nivelurilor stocurilor şi comandarea de materii prime noi, cand este necesar;
-menţinerea legăturii cu furnizorii si clientii;
-negocierea contractelor cu clienţii
-monitorizarea standardelor de calitate;
-planificarea noi promoţii şi iniţiative, care sa contribuie la dezvoltarea afacerilor;
-insuşirea ultimelor tendinţe şi evoluţii în industrie, cum ar fi meniurile, tendinţe în preferinţele consumatorilor

CERINTE

Experienta in management si dezvoltare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

DESCRIEREA FIRMEI

Furnizor de utilaje alimentare profesionale