LUCRATOR ASAMBLARE INDUSTRIA AUTO - PLOIESTI

MANPOWER Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Manevrarea preselor mecanice si hidraulice si a lizelor
-Taierea, modelarea, polizarea si finisarea pieselor conform instructiunilor responsabilului zonal si a sefului de echipa
-Colaborarea cu superiorii in activitati complexe de asamblare in etapa de verificare si identificare a nevoilor de ajustare a pieselor
-Verificarea inaltimii, presiunii, evacuarii si a functionarii corecte a matritei
-Verificarea finala a pieselor si prezentarea lor catre clienti
- Respectarea termenelor si preluarea de noi responsabilitati la solicitarea superiorilor

CERINTE

-Studii medii
-Experienta intr-o pozitie similara in industria auto
-Foarte bune cunostinte tehnice si dorinta de autoperfectionare
-Indemanare, capacitate de interpretare a schitelor si foarte bune cunostinte legate de functionarea pieselor si a partilor acestora
-Cunostintele de limbi straine (Spaniola, Germana si/sau Engleza) constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

-Salariu atractiv
-Posibilitati de dezvoltare preofesionala