Jurist cu experienta in legislatia constructiilor pentru sediul nostru din Ploiesti

SC PLUS DISCOUNT ROMANIA SCS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ca jurist aveti urmatoarele sarcini:
- rezolvarea tuturor problemelor legale
- verificarea contractelor de constructii si obtinerea avizelor necesare de la toate autoritatile statului
- reprezentarea firmei in fata instantei

CERINTE

- studii superioare de specialitate
- cel putin 2 ani experienta in domeniu si drept de practica in avocatura
- cunostinte de calculator(MS OFFICE)
- abilitati de comunicare si negociere
- disponibilitate de calatori
- cunostinte bune de limba germana sunt obligatorii

BENEFICII OFERITE

- va oferim un loc de munca sigur pe viitor, intr-o echipa tanara si motivata
- sanse bune de cariera
- salariu motivant

Suntem o retea de magazine de tip discount ce apartine concernului german Tengelmann, grup cu vechime si experienta la nivel mondial, avand in Europa nu mai putin de 3600 magazine si 37.500 salariati.
Aplica acum pentru pozitia Jurist si te poti alatura echipei Micilor Preturi.