Internship General Engineering Consulting

HAPTIC R&D CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Detalii Internship GENERAL Engineering Consulting la HAPTIC R&D CONSULTING SRL

* Ca intern in cadrul companiei veti doabndi cunostinte despre consultanta in domeniul ingineriei;
* Dezvoltarea capacitatilor tehnice si de comunicare;
* Networking Engineering;
* Program flexibil in sistem remote;
* Managementul proiectelor.

CERINTE

Cine poate deveni intern?

*Proaspeti absolventi de politehnica 2017;
*Absolventi de polithenica incepand cu anul 2013, care au intentia clara de a activa in consultanta tehnica.

BENEFICII OFERITE

De ce internship?

* Pentru ca ofera posibiliatea angajarii dupa perioada de internship.
* Deprindere de noi tehnici;
* Acumularea unei noi experiente profesionale.

HAPTIC R&D CONSULTING este o companie de consultanta in tehnologie si inginerie care ofera solutii inovatoare atat pentru domeniul industrial, comercial dar si rezidential.

Obiectivul nostru o reprezinta chiar tinta dvs. care transpusa intr-un mod vizionar de a crea o sinergie intre IMM-uri, organizatii si laboratoare de cercetare si dezvoltare care sa conlucreze impreuna la proiecte revolutionare si inovative.

HAPTIC R & D CONSULTING isi concentreaza activitatea pe organizații private și publice, ONG-uri, universități, institute educaționale și agenții care oferă diverse servicii legate de programe finanțate de UE, cum ar fi programul Orizont 2020, ajutându-le să acceseze fonduri UE.