Instalator

ISS Facility Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la lucrari de interventii si intretinere acolo unde este solicitat
Intretine si repara instalatii sanitare, termice, agregate frig si aer conditionat
Diverse operatii de specialitate
ATENTIE: Postul oferit este pentru orasul Ploiesti

CERINTE

Absolvent de invatamant mediu/ scoala profesionala
Experienta relevanta de minim 3 ani in montarea, repararea si intretinerea instalatiilor sanitare, termice, de gaz
Permis de conducere obligatoriu
Bun cunoscator al materialelor si echipamentelor specifice
Disponibilitate la deplasari
Puctual, rapid, priceput
Se vor aprecia in mod deosebit cunostintele si practica in intretinerea instalatiilor de climatizare si de tratare a aerului.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (salariu de baza, tichete de masa, abonament de trasport decontat, bonusuri in functie de rezultate)

ISS este unul dintre cele mai mari grupuri de firme din domeniul serviciilor de management al locatiilor, lider de piata in majoritatea tarilor din Europa, Australia, Asia si America de Sud. In fiecare dintre cele 49 de tari in care isi desfasoara activitatea ISS, importanta organizatiei locale reprezinta un element esential atat in cresterea afacerii, cat si a valorii, creand individualitate si proprietate.
ISS a intrat pe piata romaneasca in anul 1994 si este acum unul dintre cei mai mari furnizori de servicii integrate de management al locatiilor, cu o cifra de afaceri anuala de 8 milioane euro si cu un numar de peste 1400 angajati.
Pentru mai multe detalii va rugam vizitati site-ul nostru: www.ro.issworld.com