Inspector personal-perioada determinata/Recruter

SC AQUILA PART PROD COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste formele de angajare , modificare cim, incetare a activitatii pentru salariatii firmei
-actualizeaza dosarele de personal
- tine evidenta diverselor aspect de personal
- tine evidenta angajatilor cu program decalat
- tine evidenta concediilor de odihna pentru personalul din societate si le inregistreaza in baza de date
-tine evidenta bonurilor de masa
- intocmeste dosarele de pensionare
- colaboreaza cu Oficiul Juridic pe linie de litigii in munca sau pentru obtinerea altor informatii specific domeniului juridic
- respecta procedurile de lucru si de sistem aferente domeniului de activitate
- pastreaza confidentialitatea informatiilor si a documentelor cu care opereaza
- Organizeaza si coordoneaza intreg procesul de recrutare si selectie de personal pentru posturile vacante, aprobate de conducerea intreprinderii
- Participa la trierea CV-urilor, intervievarea si testarea candidatilor si se asigura de corecta desfasurare a concursurilor scrise; comunica rezultatele candidatilor, facand parte din comisia de incadrare si promovare a personalului

CERINTE

- studii superioare( de preferinta psihologie)
- Experienta in domeniul administrarii de personal si al recrutarii de minim 3 ani
- persoana capabila la munca in conditii de stres

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de transport si distributie nationala.