INGINER VANZARI HIDRO-TERMO si ELECTRICE PLOIESTI

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea produselor din segmentul hidro-termo si electric
- Mentinerea relatiilor cu clientii din portofoliu
- Marirea portofoliului de clienti
- Administrarea vanzarii (raportari, baza de date)

CERINTE

- Absolvent studii superioare tehnice (instalatii, energetica, electrotehnica, mecanica)
- Experienta in ofertarea echipamentelor hidro-termo-sanitare/electrice constituie un avantaj
- Abilitati de comunicare, vanzari si negociere
- Spirit intreprinzator, activ
- Dinamism si interes pentru deplasari
- Cunostinte operare PC (Word, Excel)
- Domiciliul stabil in Ploiesti
- Carnet cat. B

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a lucra intr-o companie dinamica de prestigiu
- Pachet salarial atractiv in functie de performantele atinse
- Dezvoltare profesionala prin training si coaching

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1300 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.