inginer vanzari

Proactive HR Profile

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promoveaza produsele comercializate de companie catre partenerii de afaceri specifici (firme de constructii, constructii-montaj, confectii metalice, tamplarie PVC-AL, instalatii termice/electrice etc.) din judetul Prahova si municipiul Bucuresti.
-Acorda, la sediul partenerilor de afaceri, consultanta tehnica de specialitate, asigurand acestora cel mai bun raport pret/calitate la produsele comercializate;

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

-Absolventi studii tehnice medii sau superioare (electric/mecanic/instalatii);
-Experienta in vanzari de utilaje/echipamente industriale- constituie avantaj;
-Dorinta de afirmare, dinamic, perseverent, onest, disponibilitate de a calatori, rezistent la stres;
-Abilitati de comunicare;
-Abilitati de luarea deciziilor, asumare riscuri, inovare;
-Orientare spre client;
-Concentrare si orientare spre rezultate, flexibilitate;
-Cooperare si lucru in echipa;
-Posesor permis cat. B;
-Cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial foarte motivant, bonusuri din vanzari/recuperari creante;
-Telefon si masina de serviciu;
-Training de specialitate;
-Posibilitatea de a activa si promova intr-o companie de succes.

Compania Proactive HR Profile ofera consiliere si consultanta in domeniul resurselor umane.

Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru www.hrprofile.ro, sau ne puteti contacta la numarul de telefon: 0721211950