Inginer Vanzari

Cabinet PARI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea portofoliul de produse
- Identificarea, contactarea si vizitarea potentialilor clienti
- Oferirea de consultanta tehnica
- Realizarea ofertelor in concordanta cu cerintele tehnice stabilite de comun acord cu clientii
- Negocierea clauzelor finale ale comenzii: termene de plata, termene de livrare, conditii de livrare
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii. Asistenta post-vanzare

CERINTE

- Studii superioare tehnice (Inginerie Mecanica-avantaj)
- Experienta in vanzari minim 2 ani
- Cunostinte si abilitati tehnice (experienta in domeniul elementelor destinate circulatiei si vehicularii fluidelor reprezinta un avantaj)
- Abilitati de comunicare si negociere foarte bune
- Persoana motivata, orientata spre client, perseverenta
- Disponibilitate pentru deplasari in tara
- Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Masina si telefon de serviciu
- Conditii de lucru foarte bune
- Posibilitati de dezvoltare a carierei
- Cursuri de formare si perfectionare profesionala

Cabinet PARI este mai mult decat o firma de consultanta. Noi valorizam cu adevarat relatiile cu clientii nostri, constienti de faptul ca reputatia noastra depinde de succesul clientilor nostri. Lucram cu dumneavoastra pentru a va furniza solutii personalizate si rapide, care va permit sa va pastrati avantajul competitiv, totul cu o atingere personala si profesionala care delimiteaza Cabinet PARI de restul.

Relatiile cu candidatii sunt la fel de importante. Misiunea noastra este sa construim o relatie bazata pe transparenta si incredere cu fiecare persoana cu care intram in contact. Oferim indrumare privind scrierea CV-ului si a scrisorii de intentie, tehnici de interviu si consiliere privind cariera.

Castigarea si pastrarea unui avantaj competitiv necesita o investitie importanta in dezvoltarea personalitatii si abilitatilor profesionale ale angajatilor dumneavoastra. Datorita experientei noastre, va putem oferi cele mai bune servicii de resurse umane :

-recrutare si selectie
-evaluarea angajatilor
-studii pe piata
-training
-consultanta in resurse umane.

Vizitati www.pari.ro pentru detalii.

Pentru Clientul nostru, firma de productie in domeniul industrial, din Ploiesti.