Inginer Vanzari

Total Business Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea strategiilor comerciale si punerea in practica a planului de vanzari
Coordonarea si controlul activitiii subordonatilor prin dezvoltarea retelei de clienti pe plan national.
Construirea si mentinerea relatiei cu clientii.
Elaboarea si implementarea politicilor si strategiilor organizatiei, cercetarea, monitorizarea si analiza pietei, managementul vanzarilor si al creditelor.

CERINTE

Studii Superioare Tehnice
Persoana dinamica, cu aptitudini de comunicare
Disponibil la program prelungit si deplasari in tara
Operare PC – nivel avansat
Tinuta ingrijita, prezenta agreabila, diplomatie

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant corelat cu nivelul de competenta si performante
Masina de serviciu si Telefon mobil
Oportunitati de Training si Dezvoltare profesionala

Total Business Consulting a fost infintata in anul 2006 avand ca obiect principal de activitate Consultanta pentru Afaceri si Management.