Inginer transport

CONFIDENTIAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile postului sunt:
- urmarirea si inregistrarea zilnica a expeditiilor
- asigurarea zilnica a capacitatilor de transport
- analizarea permanenta a modului de realizare al programului de transport
- verificarea tarifelor CFR
- efectuarea unor studii despre ofertele de prestari servicii din domeniul transporturilor feroviare
- participare la negocieri

CERINTE

Pentru a ocupa acest post trebuie sa corespundeti urmatoarelor cerinte:
- sa aveti studii superioare
- sa aveti o experienta de minim 5 ani in domeniu
- sa aveti cunostinte specifice activitatii de transport
- sa aveti cunostinte in domeniul transportului international, tranzactii internationale

BENEFICII OFERITE

Va oferim pe langa un salariu cu adevarat competitiv, tichete de masa, prime, servicii medicale, si alte beneficii, avand si oportunitati reale de dezvoltare profesionala, intr-un mediu interesant, stimulent.

O firma cu renume in domeniul petrolului angajeaza in Ploiesti inginer transport.