Inginer termoenergetic

S.C. PETROTEL - LUKOIL S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

E important:
- sa aveti studii superioare de specialitate, preferabil termoenergetica, ori electroenergetica, energetica industriala
- sa aveti experienta de minim 3 ani in domeniul energetic (intr-un serviciu energetic, sau consumuri energetice)
- sa stiti sa cititi o schema simpla energetica (electrica, sau termica)
- sa aveti cunostinte de baza atat in domeniul electric, si termic, cat si in domeniul economic
- sa aveti cunostinte intemeiate de operare PC
- sa fiti o persoana extrem de organizata, meticuloasa, rezistenta la stres, dispusa pentru program flexibil, prelungit
- sa fiti o persoana calma, echilibrata, receptiva la lucruri noi, cu spirit de echipa

Daca v-ati recunoscut in descrierea de mai sus, trimiteti CV, aplicand direct pe site, sau pe adresa de email: ANagy@Petrotel.lukoil.com, mentionand la tema: Aplicat pentru postul de Inginer termoenergetic.

BENEFICII OFERITE

Va oferim pe langa un salariu competitiv, tichete de masa, prime, alte beneficii, si oportunitati reale de dezvoltare profesionala, intr-un mediu interesant, stimulent.

S.C. PETROTEL - LUKOIL S.A. este una dintre cele mai mari rafinarii din Romania, filiala companiei LUKOIL, cu peste 100 de ani de experienta in domeniu.

In anul 2007, ne-am situat pe pozitia 1 in topul excelentei in Afaceri, in categoria industrie, intreprinderi foarte mari. Acest loc pe langa tehnologia moderna, se datoreaza echipei noastre valoroase. In acest sens managementul Societatii este preocupat in continuu de motivarea, si stimularea fiecarui membru in parte.

Intotdeauna in miscare!

Alaturati-va echipei noastre, si dezvoltati-va cariera intr-un mediu interesant, stimulent!