Inginer Tehnolog

Foloe Exim

Job expirat

RESPONSABILITATI

Disponibilitate de deplasare in tara;
Intocmirea si raportarea situatiilor de activitate saptamanal, rapoarte conform procedurilor interne;
Gestionarea imaginii companiei atat in interiorul, cat si in exteriorul acesteia, conform politicilor companiei in aceste sens;
Mai multe informatii vor primi candidatii selectati pentru interviu.

CERINTE

Cunostinte operare PC;
Cunostinte avansate de limba engleza;
Capacitate de organizare, planificare, coordonare;
Abilitati excelente de comunicare;
Permis de conducere categoria B;
Integrare si lucru in echipa;
Creativitate, initiativa, atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

Automobil de serviciu + telefon mobil;
Salariu atractiv;
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o echipa tanara, dinamica si performanta.

DESCRIEREA FIRMEI

Foloe Exim activeaza pe piata romaneasca din anul 1994.
Principala activitate a societatii este producerea de materii prime pentru patiserii si cofetarii, ciocolata cuvertura, ciocolata crema, trufa.