INGINER SISTEM IN INFORMATICA

CABINET PARI

Job expirat

RESPONSABILITATI

• administrare si monitorizare servere
• gestionarea echipamentului de calcul si comunicatii din locatie
• acordarea de suport local utilizatorilor
• identificarea si gestionarea problemelor locale curente (hardware si software), interfata cu furnizorii de servicii si IT Service Desk
• suport in activitati de testare si implementare a unei noi aplicatii IT, suport pentru utilizatori si rezolvare diverse probleme post-implementare

CERINTE

• studii superioare
• experienta minim 2 ani in administarea si monitorizarea sistemelor informatice
• cunostinte administrare Windows Server 2003, Active Directory, MsSQL Server (avantaj cunoasterea limbajului T-SQL)
• cunostinte avansate de operare Ms Office (avantaj programare in VBA-Visual Basic for Applications)
• cunostinte medii de limba engleza

BENEFICII OFERITE

• locatie de lucru: Negoiesti, judetul Prahova
• transport asigurat
• contractul de munca se incheie pe o perioada determinata de 6 luni

Cabinet PARI este mai mult decat o firma de consultanta. Noi valorizam cu adevarat relatiile cu clientii nostri, constienti de faptul ca reputatia noastra depinde de succesul clientilor nostri. Lucram cu dumneavoastra pentru a va furniza solutii personalizate si rapide, care va permit sa va pastrati avantajul competitiv, totul cu o atingere personala si profesionala care delimiteaza Cabinet PARI de restul.
Pentru Clientul nostru, Petrom LPG, selectionam: INGINER SISTEM IN INFORMATICA.

Vizitati www.pari.ro pentru detalii.