Inginer service - Ploiesti

MAXIGEL Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea apeluri telefonice
Mentinerea relatiilor cu clientii
Intocmirea devize de lucru, oferte

CERINTE

Experienta in domeniul electrica/ automatica/electronica
Engleza (scris , vorbit) nivel mediu
Permis de conducere cat B
Cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

Maxigel este una din cele mai importante organizatii din Romania care are ca obiect de activitate importul, comercializarea si prestarea de servicii privind utilajele alimentare. Peste 18 ani de activitate, experienta si nivelul de dezvoltare al companiei garanteaza clientilor siguranta investitiei. Companiile ce fac parte din grup asigura dotari complete pentru sectoare de activitate distincte: Supermarket / Depozite Frigorifice, Restaurant / Bar / Hotel, Panificatie. Compania are ca parteneri cei mai importanti producatori de utilaje, cu renume mondial, care furnizeaza cea mai avansata tehnologie in sectorul industriei alimentare, din tari ca Italia, Germania, Spania si SUA.