Inginer Service - Piatra Neamt

TRUST EURO THERM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Comunicarea cu distribuitorii pentru rezolvarea problemelor de punere in functiune, exploatare, montare, depanare si reglaj, de gasirea unor solutii tehnice optime pentru echipamentele si categoriile de produse pentru care este responsabil
- Organizarea si sustinerea activitatii de instruire a distribuitorilor in activitatea de profil (cursuri individuale si colective) si verificarea nivelului cunostintelor asimilate;
- Deplasarea la distribuitori pentru rezolvarea problemelor tehnice deosebite, precum si pentru scolarizare, practica de profil;
- Studiaza principiile de functionare a echipamentelor noi

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Specializarea in domeniul Electrotehnica, Actionari Electrice, Masini Termice constituie un avantaj
- Experienta de min 2 ani in service echipamente termice
- Cunostinte de operare PC
- Domiciliu stabil in Piatra Neamt
- Disponibilitate pentru deplasari,
- Carnet de conducere, categoria B.
- Cunoscator al unei limbi straine - engleza, italiana

BENEFICII OFERITE

- cursuri la furnizori
- dezvoltare profesionala si personala

Retea de vanzare nationala pentru materiale de instalatii termice