INGINER PROIECTANT

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Intocmeste ofertele tehno-economice pe baza informatiilor si cererilor venite din partea agentilor de vanzari sau clienti;
• Realizeaza desenele cu propunerile de amenajare si mobilare, cand acestea se cer, respectand legile si normele;
• Ofera suport si informatii tehnice despre produsele ofertate catre agentii de vanzari sau clienti;
• Asigura o relatie de colaborare optima intre participantii la proiectele in care este implicat.

CERINTE

• absolvent studii superioare, de preferinta inginer instalatii/ arhitect (experienta 1-3 ani);
• cunostinte tehnice de specialitate;
• cunostinte temeinice de operare PC (EXCEL, WORD, INTERNET)
• experienta in AutoCAD (2D sau/si 3D);
• rezistenta la efort si stres;
• capacitate de concentrare, analiza si sinteza;
• abilitati de comunicare interpersonala;
• capacitatea de a lucra in echipa;
• spirit de creativitate si inovatie;
• permis conducere, categ. B;
• domiciliul stabil in Ploiesti.

BENEFICII OFERITE

tichete de masa, tichete cadou si altele

Comert cu echipamente profesionale pentru segmentul HoReCa si segmentul de frig comercial