Inginer Principal - Departament Energetic

S.C. PETROTEL - LUKOIL S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dori¿i s¿ ocupa¿i o pozi¿ie important¿ în domeniul Energetic? Rafin¿ria S.C. PETROTEL - LUKOIL S.A., filiala Companiei multina¿ional¿ LUKOIL v¿ ofer¿ ocazia unic¿ de a v¿ dezvolta cariera, contribuind direct la coordonarea activit¿¿ii energetice a Rafin¿riei.

CERINTE

- Dac¿ ave¿i studii superioare energetico - industriale, sau electro - energetice, ¿i o experien¿¿ în domeniu de minim 5 ani
- Dac¿ cunoa¿te¿i excelent sta¿iile electrice, posturile de transformare, protec¿iile electrice, celulele electrice etc., ¿i ave¿i cuno¿tiin¿e întemeiate de termoenergetic¿
- Dac¿ sunte¿i o persoan¿ dinamic¿, cu ini¿iativ¿, un bun organizator, o fire sociabil¿, comunicativ¿, cu sim¿ diplomatic
- Dac¿ rezista¿i la munca sub presiune

Contacta¿i-ne la num¿rul de telefon: 0244/504000 interior 3612 / 3291sau la adresele de email: ANeamtu@Petrotel.lukoil.com / ANagy@Petrotel.lukoil.com
Important: Înainte s¿ trimite¿i CV, suna¿i la num¿rul anun¿at mai sus, pentru a va confirma candidatura!

BENEFICII OFERITE

V¿ oferim 3000 RON salariu net, tichete de masa, si alte beneficii. Pe lâng¿ pachetul salarial competitiv, aveti ocazia sa lucra¿i într- un mediu de lucru modern, stimulent, cu oportunit¿¿i reale de dezvoltare profesional¿.

S.C. PETROTEL - LUKOIL S.A. este una dintre cele mai mari rafinarii din Romania cu peste 100 de ani experienta in domeniu