Inginer/ Maistru Constructor

MOLDOCONS GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza executia lucrarilor de constructii civile si industriale;
- Organizeaza activitatea sefilor de echipa din cadrul punctului de lucru pe care il supervizeaza;
- Intocmeste raportari saptamanale privind materialele, agregatele si uneltele folosite;
- Tine evidenta zilnica a salariatilor pe care ii are in subordine (intocmeste pontajele);
- Colaboreaza eficient cu alte departamente prin informare prompta despre activitatea desfasurata;
- Raspunde in fata supervizorului de calitatea lucrarilor executate.

CERINTE

- Studii superioare tehnice - Facultatea de Constructii /Scoala de maistri
- Experienta in domeniul constructiilor civile si industriale
- Persoana riguroasa, bine organizata, atenta la detalii
- Excelente abilitati de comunicare, organizare si coordonare

BENEFICII OFERITE

- salariu foarte motivant, mediu de lucru profesionist.

DESCRIEREA FIRMEI

Cine suntem:

Intrata pe piata constructiilor civile si industriale incepand cu martie 2001, compania S. C. MOLDOCONS GRUP S.R.L. se impune rapid in domeniu printr-un concept nou de abordare a fiecarei lucrari, vizand calitatea serviciilor oferite.

Cu un top management in care leader-ul formal se confunda cu cel informal, care fixeaza ca reper valoric reinventarea permanenta, S. C. Moldocons Grup S.R.L. se impune pe piata constructiilor civile si industriale prin profesionalismul angajatilor care reusesc sa puna Visul si CONSTRUIREA lui laolalta.