Inginer electronist - Ploiesti

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea functionarii echipamentelor cu elemente de automatizari;
- Pregatirea procedurilor tehnice pentru operarea si mentinerea in stare buna de functionare a echipamentelor;
- Supervizarea interventiilor contractorilor;
- Asigurarea integrarii in flux a utilajelor noi;
- Participarea in diferite proiecte din fabrica;
- Mentinerea relatiilor cu furnizorii de echipamente;
- Asigurarea unei baze teroretice (manuale de operare si control) pentru echipamentele noi;
- Face propuneri pentru optimizarea proceselor tehnologice;
- Pregatirea diverselor rapoartel necesare in productie, mentenanta, TPM etc.;
- Participarea la intocmirea planului de intretinere planificata;
- Participarea (supervizarea) la activitatile de intretinere sau inlaturare avarii;
- Participarea la activitatile sau proiectele TPM;
- Realizeaza comenzi de piese de schimb si consumabile in SAP;
- Implicarea ca trainer in livrarea Planului anual de instruire profesionala;
- Executa orice alta sarcina primita de la seful ierarhic;
- Insusirea si aplicarea procedurilor Sistemului de Management Integrat care privesc Sanatatea si Securitatea in munca si Protectia mediului;
- Insusirea si respectarea normelor in vigoare care privesc securitatea si sanatatea in munca, situatiile de urgenta si modul de organizare pentru apărarea împotriva incendiilor, care au fost prelucrate conform instructajului periodic.

CERINTE

- Studii universitare cu profil tehnic;
- Experienta intr-o pozitie similara de 2-3 ani intr-un mediu de productie.
- Persoana serioasa, activa;
- Disponibilitate de lucru pentru III schimburi.

BENEFICII OFERITE

- Salariu foarte atractiv;
- Serviciu stabil.

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si v¿¿rsat: 392.440 Lei
Nr. autoriza¿¿ie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autoriza¿¿ie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si v¿¿rsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro