INGINER ELECTRICIAN /ELECTRONIST

PROGECO GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal –absolvent in inginerie Electrica sau Electrotehnica, experienta anterioara de cel putin 5 ani in proiectare si in supervizarea de lucrari in instalatii noi de infrastructura, sisteme si/sau restructurarea /revizia instalatiilor/sistemelor existente in industrie

CERINTE

o buna cunoastere a principiilor de aplicare si functionarea masinilor,ale instalatiilor electrice, de putere medie şi mare, de distribuţie şi de continuitate, de cunoştinţe de metodologii pentru punerea în aplicare a măsurilor de verificare şi de testare de echipamente / sisteme electrice, cunoştinţe de regulamente şi standarde referitoare la siguranţa naţională şi europeană şi de calitate a muncii.
Cunoscator al limbii engleze la nivel avansat atat scris cat si vorbit.
Cunostinte avansate in programe Office si Autocad si proiectare electrica.
cv-urile vor fi transmise doar in limba engleza, in caz contrar nu vor fi luate in considerare.

BENEFICII OFERITE

Tipul contractului : pe perioada deterrminata/la contract/la proiect.
Retributia in raport cu standardul de piata si proportionata cu experienta profesionala a candidatului ales.

Progeco Grup este o societate de inginerie ,constructii si intretinere industriala,in plina dezvoltare.
Progeco Grup este pe piata de cca 32 ani cu societati in Bulgaria si Romania.
Progeco este o companie tanara dinamica, in crestere pe piata de profil la un nivel inalt de competivitate si intr-o continua cautare de tineri talentati,constienti ca valoarea principala a unei companii o reprezinta calitatea si propriile resursele umane.
Progeco isi desfasoara activitatea in domeniul Petrol&Gaz si energie Eoliana si Geotermica pentru clienti internationali importanti;in particular dezvolta urmatoarele activitati:
-Inginerie multidisciplinara
-Constructii skid-package si echipamente
-Inginerie si constructii de utilaje subpresiune
-Service