INGINER COORDONATOR

SC SOCERAM SA - Sucursala Doicesti

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- Coordoneaza activitatea de productie;
- Supervizeaza activitatea personalului din subordine ;
- Gestioneaza intrarile si iesirile de materii prime,materiale piese de schimb;
- Intocmeste rapoarte de productie
- Capacitate de a munci sustinut pe perioade lungi de timp singur sau in echipa, capacitate de organizare si planificare, capacitate de analiza si sinteza a informatiei, abilitati de leadership, abilitati de comunicare, simt ingineresc si tehnic, receptiv la idei noi, spirit de echipa, seriozitate, dinamism, initiativa, perfec?ionism.
- Abilitati de coordonare si administrare (oameni, proiecte, bugete, situatii de criza)

Cunostinte PC: AutoCAD, Microsoft Office, Microsoft Project

CERINTE

- Absolvent de studii superioare tehnice – domeniul constructii;
- Experienta in domeniu de cel putin 1 an;
- Abilitati de planificare si organizare,orientare inspre rezultate.

BENEFICII OFERITE

Tickete de masa, telefon de serviciu

Producator traditional de materiale de constructii, b.c.a., caramida Duroterm, gleturi, adezivi, cu o experienta de peste 40 de ani in domeniu