GESTIONAR - MAGAZIONER PIESE SCHIMB SI ACCESORII AUTO - PLOIESTI

SC EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest rol este responsabil pentru:
- Identificarea pieselor de schimb solicitate de service;
- Aprovizionarea, gestionarea si desfacerea eficienta a pieselor catre personalul de productie pentru a asigura o productivitate optima in atelier;
- Efectuarea receptiei cantitative, valorice si calitative a marfurilor si intocmirea documentelor legale de receptie;
- Livrarea operativa a marfurilor in atelier, astfel incat sa se elimine timpii de asteptare;
- Inregistrarea in evidentele gestiunii pe baza de documente legale a tuturor intrarilor si iesirilor de marfuri in magazia de piese si in celelalte magazii;
- Urmarirea permanenta, in functie de cerere, a necesarul de marfa pentru refacerea stocului optim si informarea Responsabilului PS;
- Participarea la efectuarea inventarelor anuale sau atunci cand conducerea companiei solicita prezenta sa.

CERINTE

- Studii medii sau superioare in domeniul auto;
- Experienta de min. 3 ani intr-o pozitie similara;
- Orientare catre client;
- Organizare; dinamism; atentie; loialitate
- Cunoasterea produselor;
- Abilitatea de a se adapta la schimbare si de a-si imbunatati performantele personale;
- Cunostinte de limba franceza;
- Cunostinte de operare pe calculator;
- Permis de conducere categ. B.

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?
Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?
EURIAL INVEST va ofera acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.
Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!