Gestionar echipamente frig

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• receptioneaza cantitativ marfa primita si verifica starea acesteia
• intocmeste documentele primare de intrare-iesire in sistemul informatic
• raspunde de gestiunea depozitului: stocuri, comenzi, intrari, iesire, etc
• elibereaza marfurile in baza notelor de comanda
• eticheteaza produsele in conformitate cu cerintele clientului
• efectueaza inventarul in depozit, inclusiv organizarea inventarelor fizice pentru marfurile primite din diferite gestiuni din zona sa
• raspunde pentru orice neconformitate constatata intre evidenta fizica si cea scriptica a materialelor predate beneficiarilor

CERINTE

• Studii medii/ superioare tehnice
• Experienta in activitati depozit
• Atentie la detalii si atentie distributiva
• Rezistenta la stres
• Cunostinte de operare PC si abilitati numerice
• Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa, tichete cadou de sarbatori

Vanzare, montaj si servisare echipamente profesionale HoReCa, frig comercial si industrial, shopfitting, rafturi comerciale si industriale, mobilier