gestionar

SC E-TESTBOARDS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste necesarul de materiale specifice activitatii;
- primeste de la furnizori materialele solicitate pe care le ia in gestiune;
- pastreaza in mod ordonat si in bune conditii materialele in cadrul magaziei special amenajate;
- elibereaza materialele din magazie; intocmeste corect bonurile de consum;
- urmareste ca toate primirile si iesirile din gestiune sa se faca in mod documentat;
- tine legatura permanenta cu seful de productie pentru evidentierea si actualizarea stocurilor existente de materiale;
- prezinta lunar stocul de materiale catre seful ierarhic;

CERINTE

- studii medii;
- experienta profesionala de minim trei ani de zile intr-o pozitie similara;
- bune cunostinte legate de gestionarea materialelor: documentatie, mod de pastrare si evidenta;
- operare PC-Excel;
- meticulozitate, responsabilitate, atentie, simt organizatoric, bune abilitati de comunicare;
- disponibilitate pentru lucru in schimburi;

BENEFICII OFERITE

- salariu net : 250 Euro
- tichete de masa (corespunzator numarului de zile lucratoare din luna);
- durata concediului anual de odihna este de 21 zile lucratoare;
- zile libere platite pentru evenimente familiare deosebite;
- decontare transport

Multinationala producatoare de echipamente industriale pentru fabricantii de cablaje auto (www.emdep.com)