GEOLOG

PROGECO GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul trebuie sa fie licentiat in Geologie sau in Stiinta Pamantului cu experienta anterioara in aceste domenii.
Va lucra in santiere de constructii si va efectua teste de sol.Se cere disponibilitate imediata ,full-time.

CERINTE

Calificari minme :
-licentiat ca specialist
- licentiat in geologie
-cunoscator bun al limbii engleze
-disponibilitate orara : full-time

Progeco Grup este o societate de inginerie ,constructii si intretinere industriala,in plina dezvoltare.
Progeco Grup este pe piata de cca 32 ani cu societati in Bulgaria si Romania.
Progeco este o companie tanara dinamica, in crestere pe piata de profil la un nivel inalt de competivitate si intr-o continua cautare de tineri talentati,constienti ca valoarea principala a unei companii o reprezinta calitatea si propriile resursele umane.
Progeco isi desfasoara activitatea in domeniul Petrol&Gaz si energie Eoliana si Geotermica pentru clienti internationali importanti;in particular dezvolta urmatoarele activitati:
-Inginerie multidisciplinara
-Constructii skid-package si echipamente
-Inginerie si constructii de utilaje subpresiune
-Service