FINANCIAL CONTROLLER

Firenze Com SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Evidenta activitatii financiar-contabile a societatii
- Evaluarea resurselor financiare si propunerea de solutii pentru cresterea profitabilitatii societatii;
- Realizarea planificarii financiare (planuri de vanzari anuale, bugete, previziuni, cash-flow);
- Realizarea rapoartelor financiar-economice;
- Prezentarea de analize si prognoze pentru diferite scenarii financiare.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate;
- Experienta de minim 2 ani pe un post similar;
- Bune cunostinte de operare PC;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Excelente capacitati de organizare si planificare.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-un mediu profesionaist si dinamic;
- Pachet salarial motivant (salariu fix si prime in functie de realizari);
- Tichete de masa.

DESCRIEREA FIRMEI

O noua atitudine, o alta perspectiva!

SC Firenze Com SRL este unul din cei mai activi importatori romani de produse FMCG din EU si se afla in plin proces de dezvoltare.
Societatea are ca obiect principal de activitate comercializarea acestor produse si se bucura de rezultate recunoscute de importanti clienti, furnizori, institutii de profil interne si internationale.
Succesele SC Firenze Com SRL sunt sustinute de o echipa de profesionisti tineri, entuziasti si proactivi.
Procesul de devoltare presupune intregirea acestei echipe cu oameni de aceeasi calitate.