Electrician de intretinere in localitatea FAGET, jud. PRAHOVA

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, companie multinationala care activeaza in domeniul invelitorilor.
Cautam electricieni pentru noua fabrica ce isi va deschide portile in Faget, jud. Prahova.
Sarcinile principale pentru postul de electrician intretinere sunt:
- supravegherea instalatiilor electrice din intreprindere, asigurarea functionarii acestora, remedierea defectiunilor;
- respectarea regulilor si a dispozitiilor normative in timpul desfasurarii activitatii;
- actualizarea permanenta a documentatiei electrice;
- supravegherea permanenta din punctul de vedere al electricianului a uneltelor folosite; adresarea observatiilor superiorilor;
- respectarea dispozitiilor superiorilor;
- respectarea ordinii intreprinderii si a masurilor de siguranta;
- colaborarea cu lacatusii de intretinere si cu muncitorii din hala;

CERINTE

- specializare in domeniul electric;
- experienta pe un post similar;
- disponibilitate pentru relocare pe o perioada de 8 luni in orasul Sibiu, in vederea parcurgerii stagiului de formare profesionala;
- seriozitate;
- dorinta de a obtine un loc de munca stabil;

BENEFICII OFERITE

- oferta atractiva;

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.