Tehnician curenti slabi/Electrician

SC BREAK SISTEMS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- configurare, programare si punere in functiune sisteme de incendiu, detectie efractie, sisteme CCTV, control acces si pontaj, automatizare porti si interfonie audio/video
- diagnosticarea starii de functionare a echipamentelor componente ale sistemelor.
- montarea echipamentelor si a accesoriilor acestora, efectuarea cablajelor si conexiunilor aferente.

CERINTE

Persoana dinamica apta de lucru, cu pregatire in domeniul electric-tehnic,
- experienta anterioara intr-o pozitie similara (instalare/ intretinere sisteme de curenti slabi) minim 2 ani;
- seriozitate, constiinciozitate, abilitati tehnice;
- studii medii de profil electronică, electrotehnică, automatizări, telecomunicaţii ( studiile superioare constituie un avantaj )
- atestat ARTS tehnician sisteme de securitate precum si autorizarea ANRE constituie avantaje;
- experienţă în lucrări de reţelistică: medii de transmisie, cablare, conectare, cablare structurată;
- disponibilitate pentru deplasari in tara
- disponibilitate la program prelungit

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in cadrul interviului, in functie de experienta si cunostintele reale in domeniu ale ale candidatilor.

SC BREAK SISTEMS SRL este o companie cu capital privat, care ofera servicii complete de securitate, retelistica, automatizari si tot ce tine de sisteme curenti slabi.