Electrician auto

Arena Auto

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Introduce masina in atelier in vederea repararii
- Verifica sigurantele, repara sau inlocuieste elementele electrice
- Monteaza, repara sistemele audio-video, alarme, GPS pe autovehicule
- Executa operatiuni de testare si verificare a calculatorului auto unde este cazul
- Executa diagnosticari de dificultate medie asupra sistemelor electrice ale autoturismului
- Executa verificari si reparatii electrice la autoturisme
- Executa lucrarile de intretinere/ revizii, conform cu listele de lucrari
- Diagnosticheaza impreuna cu Tehnicianul reparatiile de o complexitate majora
- Respectarea si aplicarea procedurilor de lucru si a regulamentului intern.

CERINTE

- experienta pe o pozitie similara minim 1 an
- cunostinte de electrica
- persoana serioasa, dornica sa invete si sa performeze
- cunostinte diagnoza auto / tester

BENEFICII OFERITE

- sansa de a lucra intr-un mediu profesionist
- oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica
- dezvoltare profesionata continua (training la locul de munca)
- venituri salariale in functie si de realizari

S.C.Arena Auto S.R.L. este dealer şi reparator autorizat al mărcilor Toyota si Lexus cu sediul în Ploieşti, str. Ştrandului, nr. 60, locaţie unde deţine showroom-uri si unitate service care respectă standardele de ultimă oră ale brandurilor reprezentate.

Compania este înfiinţată în anul 2000 şi a acumulat de-a lungul timpului o bogată experienţă în domeniile comercializării autovehiculelor, respectiv al servisării acestora.