Economist - consultant

ARTSOFT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura suport si asistenta clientilor: oferirea de raspunsuri si solutii tehnice prin telefon, mail sau on-site;
- testarea produselor software elaborate de ArtSoft;
- redactarea de documentatie
- prezentari de produs;
- implementari ale produsului;
- specificatii pentru dezvoltare produs existent sau produs nou;
- analiza in vederea adaptarii la cerintele clientului.

CERINTE

- absolventi de facultate economica
- cunostinte de baza despre computere si software;
- cunostinte solide de contabilitate si gestiune
- bune aptitudini de comunicare;
- capacitatea de a culege, analiza si sintetiza informatii complexe;
- disponibilitate deplasari in tara , carnet conducere ;
- auto-organizare si auto-coordonare;
- rezistenta la stres;
- atitudine pozitiva in fata provocarilor profesionale: trebuie sa caute si sa gaseasca solutii la problemele ivite oricare ar fi dificultatile cuprinse de acestea.
- experienta in implementarea de solutii ERP constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea consolidarii unei cariere intr-un mediu profesionist;
Pachet salarial avantajos cu posibilitate de renegociere periodica
Bonuri de masa

ARTSOFT SRL este o societate cu capital integral romanesc , este infiintata in 1995 si se ocupa cu realizarea de software economic penru IMM-uri . Este centru Acreditat ECDL si organizeaza cursuri de informatica si contabilitate