ECONOMIST (cod : EC)

Cabinet PARI

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

¿ Studii superioare economice
¿ Contabil autorizat, experienta minim 3 ani in domeniu
¿ Expert contabil constituie avantaj
¿ Cunosterea Standardelor Internationale de Contabilitate constituie avantaj
¿ Capacitate de a lucra cu termene limita
¿ Cunostinte bune de operare MS Office si programe specializate de contabilitate
¿ Capacitate de analiza si decizie
¿ Initiativa si gandire strategica
¿ Cunostinte bune de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Se ofera : pachet salarial atractiv, posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie multinationala.

Trimiteti aplicatiile dvs., mentionand codul pozitiei, la adresa de e-mail : office@pari.ro sau pe site-ul www.pari.ro.
Numai persoanele selectate vor fi contactate!

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de selectie si training de personal

Pentru Clientul nostru, companie multinationala, furnizor al unei game largi de accesorii pentru sudare, selectionam :
ECONOMIST