Consultant fiscal - taxe si impozite

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultant fiscal taxe si impozite !!!
Responsabilitati:

-asigurarea calcularii,declararii si platii tuturor impozitelor si taxelor societatii conform reglementarilor in vigoare
-efectuarea demersurilor de obtinere a diferitelor autorizatii si documente necesare desfasurarii activitatii curente a companiei
- participarea activa pe timpul desfasurarii auditului financiar
- rapoarte catre management cu refrire la impozitele si taxele societatii
- alte activitati specifice activitatii fiscale
- indeplineste diverse sarcini in concordanta cu fisa postului la cererea sefului ierarhic

CERINTE

Pentru a ocupa acest post trebuie sa corespundeti urmatoarelor cerinte:
- studii superioare in domeniul economic
- cunostinte Ms Office, Word, Excel, Power Point, Internet, Outlook, etc.
studii economice superioare
- experienta in domeniu de peste 3 ani
- bun cunoscator al legislatiei fiscale romane
- cunoscator de limba engleza
- constituie un plus calificarea de consultant fiscal conform regelementarilor in vigoare si cunoasterea limbii ruse
- sa fiti o persoana organizata, ordonata, sa aveti o gandire analitica dezvoltata
- sa fiti dispus pentru program prelungit la nevoie

BENEFICII OFERITE

Va oferim pe langa un salariu competitiv, tichete de masa, prime de sarbatorii, alte beneficii, oportunitati reale de dezvoltare profesionala, intr-un mediu interesant, stimulent.