Economist

Sc Apa Nova Ploiesti SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la intocmirea bugetului pentru fiecare directie, a bugetului la nivelul intregii societati si urmareste respectarea acestora.
- Calculeaza si fundamenteaza tarifele pentru prestatiile societatii.
- Participa la auditarea interna a diferitelor informatii contabile.
- Participa la intocmirea raportarilor financiar-contabile

CERINTE

- Studii superioare economice
- Cunostinte de informatica (Word, Excel,Cros)
- Experienta in domeniul solicitat constituie un avantaj
- Dinamic, riguros, spirit de echipa si de initiativa, aptitudini de planificare, abilitati de comunicare
- Capacitate de incadrare in termene limita
- Cunoasterea limbii franceze constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Tichete masa

APA NOVA Ploiesti are ca domeniu de activitate gestiunea serviciului public de alimentare cu apa si a serviciului de canalizare in Municipiul Ploiesti, fiind prima societate din Romania in acest domeniu care s-a constituit pe baza unui partenariat public-privat.