DISPECER TRANSPORT / PLOIESTI

PIRITEX SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmareste comenzile de transport ;
- coordoneaza masinile pentru colectarea si livrarea marfurilor ;
- realizeaza routing-ul pe masini ;
- intocmeste evidenta pentru transporturile efectuate cu masini inchiriate sau pentru transporturile efectuate in contul altor societati;
- monitorizeaza respectarea graficului de transport ;
- realizeza rapoarte privind situatia activitatii zilnice a autovehiculelor;
-organizeaza arhivarea documentelor specifice de transport.

CERINTE

- pregatire profesionala in domeniu - minim liceu de specialitate auto
- foarte bune abilitati de comunicare;
- experienta in domeniu - minim un an;
- bune abiliatati in operare PC (MS OFFICE, WORD, EXCEL, OUTLOOK EXPRES);

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte motivant

PIRITEX este unul din liderii nationali in piata finisajelor si pardoselilor din Romania. Compania este activa in domeniul logistic, al distributiei si retailului, operand structuri de vanzare si o retea de magazine la nivel national.