DISPECER CENTRU ALARMA

SELKET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

activitatea se desfasoara in dispecerat(munca la calculator),in ture de zi si noapte,de cate 12 ore
responsabilitati:
-interpreteaza corect informatiile date de PC si ia rapid deciziile adecvate
-trimite echipajul si ia legatura telefonica cu beneficiarul/autoritatile
-respecta Regulamentul de ordine interioara
-introduce datele specifice obiectivelor monitorizate

CERINTE

-rapiditate si discernamant in luarea deciziilor
-lipsa emotivitate si stapanire de sine
-orientarea catre client
-voce placuta,limbaj elevat si politete
-discretie absoluta si loialitate fata de firma
-cunostinte operare PC (Windows ,Office,etc)-rapiditate in operare
-limba engleza -nivel mediu

BENEFICII OFERITE

salariu corelat cu nivelul de performanta
tichete de masa
-sansa de a lucra intr-o companie dinamica,in plina ascensiune
-oportunitatea de a lucra intr-un domeniu HI-TECH de viitor

Selket SRL are ca obiect de activitate monitorizarea si interventia rapida ,cu echipaje specializate,pentru sistemele de alarma antiefractie.Sediul central este in Ploiesti,iar activitatea de interventie se desfasoara in Ploiesti,Paulesti,Plopeni,Baicoi,Campina si Breaza