DIRECTOR RESURSE UMANE

FIRENZE COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Defineste politici si proceduri de resurse umane in concordanta cu startegiile si obiectivele firmei;
-Cunostinte in recrutarea personalului si legislatia muncii;
-Asigura si mentine legatura cu personalul;
-Elaborarea planului de pregatire profesionala a personalului;
-Evaluarea performantelor, analiza muncii;
-Obiective strategice privind organizarea si planificarea R.U.

CERINTE

-Studii superioare de specialitate, avantaj il constituie specializarea in Managementul Resurselor Umane;
-Persoana responsabila, dinamica, flexibila, motivata, spontana;
-Abilitati de comunicare, interrelationare, planificare si confidentialitate
-Cunostinte calculator – word, excel, powerpoint, internet
-Spirit organizatoric si initiativa;
-Experienta in domeniul resurselor umane;

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Lucru intr-un mediu tanar si dinamic;
Telefon de serviciu;

DESCRIEREA FIRMEI

Importator si distribuitor de produse alimentare