Director National de Vanzari

Soceram SA Bucuresti - Sucursala Doicesti

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta postului implica deplasari in tara, in interesul politicii comerciale - SOCERAM.
Responsabilitati: implementarea politicii comerciale a societatii la nivelul relatiei cu clientii; organizarea activitatii diviziei de vanzari; supervizarea si evaluarea activitatii diviziei de vanzari; dezvoltarea retelei de clienti; identificarea noilor oportunitati de afaceri.

CERINTE

Calificari: studii superioare, cursuri in domeniul vanzarilor, cunostinte de utilizare PC
Experienta de minim 2 ani in activitatea de vanzare de materiale de constructii
Aptitudini de coordonare a unei echipe de vanzari
Abilitati de negociere si dezvoltare a relatiilor de business
Abilitati de comunicare; gandire strategica si analitica

BENEFICII OFERITE

- cursuri de instruire si perfectionare profesionala;
- autoturism, laptop, telefon mobil si PCMCI Vodafone (card internet mobil).

S.C. SOCERAM S.A. - Bucuresti, este producator traditional de materiale pentru constructii: BCA, caramida DUROTHERM, profile metalice pentru structuri de gipscarton, accesorii pentru structuri de gipscarton, gleturi, adezivi si mortare uscate. Portofoliul de produse cuprinde si alte materiale / utilaje utilizate in domeniul constructiilor.
Compania SOCERAM S.A. investeste permanent in perfectionarea continua a resurselor umane, ceea ce constituie cel mai important capital. Team-ul SOCERAM a acumulat o experienta de peste 40 de ani!
Pentru detalii consultati site-ul: www.soceram.ro