Director general

Adecco Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Este responsabil cu managementul companiei
- Determina strategia de dezvoltare a companiei (proiecte, extinderi, achizitii etc.) si traseaza liniile directoare catre membrii echipei de conducere
- Conduce sedintele de lucru cu subordonatii directi
- Supravegheaza, impreuna cu RMC, implementarea Sistemului de Managementul Calitatii si HACCP si conditiile de lucru, corespunzator cerintelor de mediu
- Supravegheaza conducerea in ceea ce priveste asigurarea furnizorilor la timp, in conditii de cheltuieli minime
- E responsabil cu managementul achizitionarii de materii prime si materiale
- Sustine echipa de vanzari in incheierea contractelor de vanzare cu clientii noi
- Ajuta si coordoneaza procesul de recrutare si angajare a noilor salariati, impreuna cu seful serv. Resurse Umane
- Participa, impreuna cu seful serv. Resurse Umane, la activitatea de evaluare a tuturor angajatilor societatii
- Supervizeaza si executa, impreuna cu Directorul Economic, platile catre terti
- Dezvolta, impreuna cu Directorul Economic si Directorii de Vanzari, bugetul pentru anul urmator si se asigura de ducerea la indeplinire a acestuia
- Supravegheaza desfasurarea si controlul proceselor in conformitate cu Manualul calitatii si procedurile aplicabile elaborate in concordanta cu cerintele SR EN ISO 9001:2001

CERINTE

n acest moment cautam o persoana dinamica, care sa se alature echipei unui companii multinationale, producatoare de ambalaje de hartie.
-Experienta intr-o pozitie de management
-Studii superioare tehnice
-Cunostinte de limba engleza (Vorbit fluent)
-Cunostinte operare calculator
-Permis auto cat. B
-Bune abilitati de coordonare a oamenilor
-Deschidere spre nou

Pentru a aplica direct pe site-ul Adecco dati click http://www.adecco.ro/job-742-director_general.html

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a intra intr-o echipa dinamica in cadrul unei societati multinationale
Pachet salarial atractiv

Avand deschise peste 6.600 de birouri in 70 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectie si recrutare, gestiune de personal temporar sau permanent, calcul salarial si testare. Adecco in Romania este la momentul actual lider de piata, cu birouri deschise in 8 orase, si reusind in 2005, urmare a cererilor inregistrate, sa ofere candidatilor sai peste 2.500 de noi locuri de munca. Pentru a intra in baza de date a celui mai mare furnizor de servicii de HR din Romania, va rugam sa accesati site-ul www.adecco.ro si sa va depuneti CV-ul la noi.

PLOIESTI - Str Mercurului, nr 1, Tel: 0244/ 519 320; Fax: 0344/ 801 393 E-mail: diana.nae@adecco.ro