DIRECTOR AGENTIE PLOIESTI

TRANS CARGO EXPRES - membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizeaza si conduce activitatea punctului (organizarea si supervizarea activitatii de distributie).
Supervizeaza incheierea si derularea contractelor de transport cu transportatorii locali.
Dezvolta portofoliul de clienti zonali si urmareste incheierea de contracte de distributie.
Mentine relatia cu autoritatile locale.
Participa la recrutarea si instruirea a personalului din zonele alocate.

CERINTE

Studii superioare
Experienta organizare, coordonare zonala, distributie, supervizare personal - minim 1 an
Cunostinte aprofundate operare PC
Permis auto obligatoriu
Persoana cu un dezvoltat simt al raspunderii, abilitati de relationare, coordonare, rezistenta la stres si program prelungit

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv&motivant
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes

Companie nationala ce ofera servicii de transport, distributie si curierat rapid